NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

W dniu 14.10.2017r. Camping „Wagabunda” podczas uroczystej gali otrzymał tytuł „Mister Camping" w konkursie na najlepszy camping w Polsce organizowanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacje Turystyczną. Miło nam zakomunikować, że w 2018 r. nasz camping zdobył ponownie ten prestiżowy tytuł.

     

Na zdjęciach: uradowani laureaci 2017 r. Maciek i Jerzy Banatowie w przerwie uroczystości podczas luźnej rozmowy o przyszłości turystyki caravaningowej z Prezesem Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu oraz Maciej Banat, laureat edycji 2018 r.

 

W ostatnich dniach grudnia 2017r. odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta i Gminy Mikołajki podczas której Pan Piotr Jakubowski - Burmistrz Miasta wraz z Przewodniczącym Rady Miasta panem Sławomirem Gawlińskim złożyli właścicielowi campingu „ Wagabunda” serdeczne gratulacje z okazji zajęcia I miejsca i uzyskania tytułu „Mister Camping” oraz podziękowania za tak wyjątkowy sposób promocji gminy. Wyrazem podziękowania był list gratulacyjny. Warto dodać, iż nie był to sukces jedyny albowiem w latach wcześniejszych (2006 - 2016 – II miejsca)  camping Wagabunda także lokował się na „pudle” rankingów organizowanych przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki. Następstwem było wyróżnienie Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego o przyznaniu dla campingu znaku i marki  Warmii i Mazur, o czym informuje przyznany certyfikat.

 

 

Jesteśmy z: